Witam serdecznie

Nieważne czy jesteś solistą, DJ, sześcioosobową kapelą rockową lub po prostu chcesz samemu coś przećwiczyć. Nasze salki prób gwarantują Ci komfort i przyjazną atmosferę – wszystko czego trzeba żebyś rozwijał swoje talenty i muzyczne ambicje.

Jak trafić na salki? Po prawej jest zakładka kontakt i dojazd a tam link do mapy dla zmotoryzowanych oraz link do MPK.

Sale prób

Obecnie oferujemy Ci pięć sal do prób muzycznych. Każda sala ma inny kolor tak aby każdy „wyznawca” muzyki znalazł tę najbardziej klimatyczną i inspirującą salę dla swojego stylu gry.

Sale są przestronne, każda ma wymiary 5 na 7m dzięki czemu spokojnie możecie urządzić mały pokaz lub przesłuchanie. Przestrzeń daje komfort grania zwłaszcza dla kilku osobowych zespołów. Każda z sal ma dwa niezależne nawiewy świeżego powietrza, które w sumie wymieniają 596 litrów na godzinę. Dobry klimat zapewni Wam przyjemne granie. A jak ktoś woli zaduch i gorące próby to …

Na wszystkich salach jest nagłośnienie i niezbędny sprzęt do grania. Wiadomo próby to podstawa istnienia każdego zespołu. Aby dobrze grać trzeba wspólnie ćwiczyć.

Sprzęt na salkach

Warunki, które Wam proponujemy są uczciwe, bez ukrytych kosztów – na wyposażeniu sali jest perkusja z talerzami, dwa piece gitarowe, piec basowy oraz mikser, końcówka lub odsłuch – czyli wszystko, co jest potrzebne na próbie zespołu. Na salach są po dwa mikrofony z 5m kablami. Podwójne stopy są wydawane w kantorku. Na salach są również pianina cyfrowe oraz keyboardy. Szczegółowy spis sprzętu jaki znajduje się na każdej salce znajdziecie na odpowiednich stronach każdej z sal.

Wygłuszenie sal / przesłuchy pomiędzy salami.

Każda sala prób jest odseparowana 60cm murem. Mimo to postawiliśmy w pomieszczeniach dodatkowe ścianki z pustaków tworząc „salę w sali”. Na tych pustakach położone jest drewniane rusztowanie pod maty wygłuszające. Sale wyciszyliśmy matami akustycznymi o wysokiej gęstości – NIE wełną budowlaną, materacami i innymi „znalezionymi rzeczami”. Dzięki temu sale są bardzo dobrze odseparowane. Całość przykrywa wykładzina o jednolitym kolorze.

Na próbie na pewno nie będzie problemu z przesłuchami – hałas z innych sal nie zakłóci Wam próby.

Sale prób i obowiązujące zasady

WARUNKIEM KORZYSTANIA z sal prób jest zaznajomienie się i akceptacja regulaminu salek!

Nie każemy nosić Wam pantofli itp.

Kultura, dobre maniery, zachowanie czystości i szanowanie sprzętu na salach jest wymagane od wszystkich.

Wdeptane gumy do żucia zgłaszajcie przed próbą – nie będzie wtedy na Was, a jest za to 50zł kary.

Dbajcie o Swoje uszy i Swój sprzęt – ściszajcie sprzęt przed włączaniem i wyłączaniem. Masakryczny pisk czy skok przy załączaniu sprzętu tak samo daje się Wam we znaki. Zauważone usterki zgłaszajcie od razu.

Nikt nie lubi grać w brudnym śmierdzącym pomieszczeniu. Jest osobna palarnia dlatego na salach jest kategoryczny zakaz palenia, picia alkoholu czy wnoszenia jedzenia.

Zniżki dla często grających

Oferujemy zakup miesięcznych karnetów – płatnych z góry. Wykupione godziny NIE przepadają jeśli odwołacie lub skrócicie próbę na 48h przed jej terminem.

Minimalna ilość wykupionych godzin w miesiącu ustalona jest na 8h, obojętne czy to będzie 16 prób po 30 minut, czy 4 próby po 2h. Zakładamy Wam „kartotekę” i odliczamy ilość godzin według Waszych rezerwacji.

Powód żeby do nas przyjść?

Jak widzisz podeszliśmy do tematu poważnie. Na pewno wszystkich nie zadowolimy – różne gusta / typy muzyki…

Nie mniej oddajemy Wam sale prób, w których nie powstydzicie się prowadzenia korepetycji lub organizacji przesłuchań.

Oprócz ćwiczeń w sali prób, możemy pomóc Wam w nagraniu pierwszego dema. Na bieżąco poszukujemy partnerów, blisko związanych ze światem muzyki, którzy uatrakcyjnią naszą ofertę.

Obecnie oferujemy wszystkim grającym u nas 20% zniżki na usługi studia nagrań MusicArtic.

Miłego grania!

tagi: sala prób kraków, sala prób, sale prób, kraków, sale prób kraków, obok Qubus, obok KSW

Zobacz co mamy na innych salach:

- wokal
- klawisze
- perkusje
- basiści
- gitarzyści

Losowe zdjęcia

Porównaj nas z innymi!

Zapisz nasz adres, nazwę, dodaj nas do ulubionych, kliknij „Like”, ... – łatwiej nas później znajdziesz, szybciej porównasz i lepiej wybierzesz !

Uwaga!

NIE udostępniamy rzeczy zużywalnych np. strun, pałeczek perkusyjnych.

Warunkiem korzystania z sal prób jest zaznajomienie się i akceptacja regulaminu salek. Więcej w zakładce.

Uczciwie podchodzimy do sprawy i wymagamy też tego od Was. Za całą próbę płacimy PRZED wejściem na salę, PROWADZIMY spis zespołów nie przychodzących, nie skracamy próby w trakcie jej trwania.

Strefa?

Spokojnie – za budynkiem jest darmowy parking!!
PS
dodatkowo w weekendy strefa nie obowiązuje

Zaplecze